GOLVLAMPA, empirestil, 1900-talets andra del.

402473. GOLVLAMPA, empirestil, 1900-talets andra del.

Två ljushållare. Höjd, inklusive skärm 160 cm.

Brukslitage, repor och bucklor förekommer. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 578