VÄGGHYLLA med skjutdörrar, teak, 1960-tal.

402435. VÄGGHYLLA med skjutdörrar, teak, 1960-tal.

Längd 160 cm, höjd 34 cm, djup 22 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 781