JARDINIERER, 3 st, 1900-tal. Jugendstil.

402371. JARDINIERER, 3 st, 1900-tal. Jugendstil.

Gjutjärn med plåtinsats, längd 45 cm, höjd 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 100