DAMARMBANDSUR, Omega, Ladymatic.

402366. DAMARMBANDSUR, Omega, Ladymatic.

Boett guld på stål.
Längd 14 cm.

Repor slitage. ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett guld på stål.
Längd 14 cm.

Antal besök: 873