GRÖTKAROTT MED LOCK och KANNA, flintgods. Göteborgs Porslinsfabrik och Rörstrand.

402240. GRÖTKAROTT MED LOCK och KANNA, flintgods. Göteborgs Porslinsfabrik och Rörstrand.

Höjd 12 och 14 cm.

Värmeskador, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 och 14 cm.

Värmeskador, ytslitage.

Antal besök: 1 108