SOFFBORD SAMT 2 LAMPBORD, snidat trä med tonade glasskivor.

402204. SOFFBORD SAMT 2 LAMPBORD, snidat trä med tonade glasskivor.

Orientalisk stil, 1900/2000-tal.
Soffbordets längd 126, bredd 80, höjd 43 cm.
Lampbordens längd 74, bredd 63, höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 021