Reg nr RPR 316.
Säljes för dödsbo i konkurs.
Visas efter överenskommelse med auktionsfirman 0491-16 000
Startad och körd upp på biltransporter.
Obs skall vara avhämtad senast den 29 mars.
Slitage, bucklor, skador.
Nyckel/nycklar finns.
Reg nr RPR 316.
Säljes för dödsbo i konkurs.
Slitage, bucklor, skador.
Nyckel/nycklar finns.