HUSBUSS, VW lt 31, 1984.

402137. HUSBUSS, VW lt 31, 1984.

Reg nr LOT 537
Säljes för dödsbo i konkurs.
Visning efter överenskommelse med auktionsfirman 0491-16 000
Obs skall vara avhämtad senast den 29 mars.

Slitage, rost, skador, ej startad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reg nr LOT 537
Säljes för dödsbo i konkurs.

Antal besök: 3 753