ASK med PENNA och FÖRSTORINGSGLAS, 1900-tal.

402131. ASK med PENNA och FÖRSTORINGSGLAS, 1900-tal.

Malakit och svart sten, förgyllda detaljer, askens längd 23,5 cm, bredd 10 cm, höjd 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 063