ALLMOGE mm, ca 11 delar, 1800-1900-tal.

40193. ALLMOGE mm, ca 11 delar, 1800-1900-tal.

Väska, käppar med bl.a. silverbeslag, klädhängare mm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 825