Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
KONSTGLAS, vas, Sigurd Persson, Transjö, daterad -86.
401909. KONSTGLAS, vas, Sigurd Persson, Transjö, daterad -86.
Höjd 33 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 33 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
639