LJUSSTAKAR "KLÖVER", 2 st, försilvrade. Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, Stockholm.

401897. LJUSSTAKAR "KLÖVER", 2 st, försilvrade. Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, Stockholm.

Stämplade Svenskt Tenn. Höjd 36 och 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 466