NÖTKNÄCKARE, rot, signerad EN.

401876. NÖTKNÄCKARE, rot, signerad EN.

Längd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 775