KAFFESERVIS, 20 delar, porslin, Japan.

401782. KAFFESERVIS, 20 delar, porslin, Japan.

10 kaffekoppar
10 kaffefat.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 kaffekoppar
10 kaffefat.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.

Antal besök: 666