LJUSSTAKAR, 1 par, silver 1 par nysilver.

401781. LJUSSTAKAR, 1 par, silver 1 par nysilver.

Silverljusstakar, höjd 14 cm, driven dekor med blommor, lösa ljusmanschetter, stämplad med 830s och kattfot, totalvikt 270 gram.

Nysilverljusstakar, höjd 16 cm, rokokostil, fyllda bottnar.

Bruksslitage, minnesgravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, minnesgravyrer.

Antal besök: 1 155