SAMLING ASIATISKA FÖREMÅL, 3 saker, 1900-tal.

401756. SAMLING ASIATISKA FÖREMÅL, 3 saker, 1900-tal.

1 Lackask med inredning för smycken, höjd 8 cm, längd 20,5 cm, bredd 15,5 cm.
1 Figurin Buddha, höjd 43 cm.
1 Bord med asiatiskt motiv, höjd 56 cm, diameter 40 cm.

Ask med skadad dekor, saknar sprint till låset.
Bord med ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 Figurin Buddha, höjd 43 cm.

Antal besök: 736