ASKAR, 4st, Silver, Orientaliskt, 1900-talets början, ca.475 gram.

401749. ASKAR, 4st, Silver, Orientaliskt, 1900-talets början, ca.475 gram.

Höjd 8-15 cm.

Ålder och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8-15 cm.

Ålder och bruksslitage.

Antal besök: 757