FIGURIN, porslin, ekivok motiv, troligen Tyskland, 1900-talets första del.

401744. FIGURIN, porslin, ekivok motiv, troligen Tyskland, 1900-talets första del.

Höjd 7,5 cm.

Spricka samt minimalt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 cm.

Spricka samt minimalt nagg.

Antal besök: 1 178