HALSBAND Silver/Bärnsten, MYNT, vikt ca 156 g.

40174. HALSBAND Silver/Bärnsten, MYNT, vikt ca 156 g.

2-kronor, 8st före 1968, varav 1 st 1939 samt 5-krona.
Halsbandet med utländska stämplar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 736