FÄRGLITOGRAFI, signerad Kim Stensland och numrerad 39/150.

401658. FÄRGLITOGRAFI, signerad Kim Stensland och numrerad 39/150.

Bildyta ca 20 x 26 cm.

Brukskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 20 x 26 cm.

Brukskick.

Antal besök: 1 498