VÄGGUR, 2 st, Junghans och Hald, tidigt 1900-talets mitt.

401624. VÄGGUR, 2 st, Junghans och Hald, tidigt 1900-talets mitt.

Höjd ca. 34-42 cm.

Bruksslitage. En nyckel, 2 pendlar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 34-42 cm.

Antal besök: 882