GUSTAV WOLLMAR. Olja på duk, Flickporträtt, signerad G W, daterad -16.
401623. GUSTAV WOLLMAR. Olja på duk, Flickporträtt, signerad G W, daterad -16.
62 x 49 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
62 x 49 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 023