401619. ROLF PALM. Väggrelief och figurin, 2 delar, Mölle, signerade, 1960-tal.
Väggrelief stämplad 1968 i godset, längd 20,5 cm, bredd 15,5 cm.
Figurin numrerad 304 av 1000, höjd 17 cm, bredd 12,5 cm.
Åldersslitage.
Litet nagg på högra delen av huvudet på figurinen.