Göteborgs Auktionsverk
Silver & Metall
Övriga metallföremål
VISITKORTSSKÅL, vitmetall och glas, rokokostil, 1900-tal.
401597. VISITKORTSSKÅL, vitmetall och glas, rokokostil, 1900-tal.
Höjd 38 cm.
Slitage, viss anlupning.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 38 cm.
Slitage, viss anlupning.
Göteborgs Auktionsverk
1 201