BORDSUR, "Tempus fugit", JAW, 1900-tal.

401595. BORDSUR, "Tempus fugit", JAW, 1900-tal.

Med dekor i gulmetall. Höjd ca 25 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 6 522