SERVERINGSKANNA, mässing, Skultuna Bruk, 1800-talets sista kvartal.

401515. SERVERINGSKANNA, mässing, Skultuna Bruk, 1800-talets sista kvartal.

Märkt Skultuna Bruk, 3/16 TK. Höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 228