MATTA, Röllakan, signerad ML, ca 200x139 cm.

401425. MATTA, Röllakan, signerad ML, ca 200x139 cm.

Möjligen Margareta Lundahl.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligen Margareta Lundahl.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 564