TRÄDGÅRDSMÖBEL, Hillerstorp, 6 delar, 1900/2000-tal.

401422. TRÄDGÅRDSMÖBEL, Hillerstorp, 6 delar, 1900/2000-tal.

4 karmstolar höjd 105
Bord 150x87, höjd ca 72
Pall bredd 88, djup 33, höjd 43 cm.

Bruksslitage, skruvar till bordet saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 karmstolar höjd 105
Bord 150x87, höjd ca 72

Antal besök: 3 885