ADRIAN VAN ARKEL. Samtalnde män, olja på duk, signerad.

401388. ADRIAN VAN ARKEL. Samtalnde män, olja på duk, signerad.

ca 38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 38 x 46 cm.

Antal besök: 5 780