ÄGGHÖNA, porslin, 1900-talets första hälft.

401330. ÄGGHÖNA, porslin, 1900-talets första hälft.

Längd 24 cm. Bredd 17 cm. Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 615