ÄGGSTÄLL MED TUPP, porslin, 1900-talets första hälft.

401325. ÄGGSTÄLL MED TUPP, porslin, 1900-talets första hälft.

Höjd 14 cm. Bredd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm. Bredd 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 717