SATSBORD, 3 delar, rokokosti, 1900-talets andra hälft.

401314. SATSBORD, 3 delar, rokokosti, 1900-talets andra hälft.

Största bordet mått; längd 65, bredd 45, höjd 55,5 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 705