STEGE, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

401230. STEGE, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

Höjd 113 cm.

Bruksslitage samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 113 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 483