401212. SKIVSKÅP, 2 st. Teak, String Design AB, 1900-talets mitt.
Två skåp med skivskåpsinredning typ 1 och typ 2 från String Design AB, Vällingby.
Längd 78, bredd 34, höjd 46 cm.
Smärre slitage samt märken, solblekning på toppskivorna.
Nyckel/nycklar finns.