CHARLOTTE HAMILTON. Skålfat, Rörstrand.

401199. CHARLOTTE HAMILTON. Skålfat, Rörstrand.

Diameter 36 cm.

Insidans botten med slitage. Fotringens undersida med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 36 cm.

Antal besök: 1 442