TABURETT, målat och förgyllt trä, rokokostil, tidigt 1900-tal.

401143. TABURETT, målat och förgyllt trä, rokokostil, tidigt 1900-tal.

Bakstycke saknas, längd 76, bredd 45, höjd 71 cm.

Färgslitage samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 812