ARMBANDSUR, DIESEL 3 BAR, MR DADDY.

4011292. ARMBANDSUR, DIESEL 3 BAR, MR DADDY.

Ref. DZ-7125 111310.
Kvartsur, diameter 5,5cm.

Tre lösa ringar. Boett med små jack, repor. Rem med slitage. Ej testad, härom lämnas ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ref. DZ-7125 111310.
Kvartsur, diameter 5,5cm.

Antal besök: 310