RING, silver med tigeröga, 1970-tal.

401056. RING, silver med tigeröga, 1970-tal.

Storlek ca 17. Diameter på stenen ca 18 mm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 621