LOCKASK, bl.a. kolmårdsmarmor, 1900-tal.

400986. LOCKASK, bl.a. kolmårdsmarmor, 1900-tal.

Höjd 11 cm.

Nagg på kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Nagg på kanten.

Antal besök: 743