PARTI, 18 delar, 18/1900-tal.

PARTI, 18 delar, 18/1900-tal.
40098. PARTI, 18 delar, 18/1900-tal.

Kanna i mässing.
Ljusstakar 7 st mässing.
Strykjärn 2 st, gjutjärn.
Bricka pläter England.
Mjölkhämtare bleckplåt.
Fotogenlampa, glas och mässing.
Bjällror 4 st, mässing.

Slitage, fotogenlampan med defekt lamphus.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna i mässing.
Ljusstakar 7 st mässing.
Strykjärn 2 st, gjutjärn.
Bricka pläter England.
Mjölkhämtare bleckplåt.
Bjällror 4 st, mässing.

Antal besök: 1 379