KISTA, ek, daterad 1821.

KISTA, ek, daterad 1821.
400970. KISTA, ek, daterad 1821.

Längd 143, bredd 60, höjd 77 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 845