LOUIS MIGUEL DOMINGUIN & BOUDAILLE GEORGES. Pablo Picasso Toros Y Toreros. Thames and Hudson, London 1960.

400961. LOUIS MIGUEL DOMINGUIN & BOUDAILLE GEORGES. Pablo Picasso Toros Y Toreros. Thames and Hudson, London 1960.

Helband med 100 litografier tryckta på litografiskt papper. Såväl flertryck som svartvita.
38x28 cm.

Smuts, fläckar och slitage.
Originalkartong saknas.
Försättsblad med ägarsignatur i kulspets.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x28 cm.

Smuts, fläckar och slitage.
Originalkartong saknas.

Antal besök: 1 368