400961. LOUIS MIGUEL DOMINGUIN & BOUDAILLE GEORGES. Pablo Picasso Toros Y Toreros. Thames and Hudson, London 1960.
Helband med 100 litografier tryckta på litografiskt papper. Såväl flertryck som svartvita.
38x28 cm.
Smuts, fläckar och slitage.
Originalkartong saknas.
Försättsblad med ägarsignatur i kulspets.