TADEUZ FILIPEK. Drömbild, olja på duk, signerad Filipek.

400959. TADEUZ FILIPEK. Drömbild, olja på duk, signerad Filipek.

54x45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x45 cm.

Antal besök: 2 513