Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
TADEUZ FILIPEK. Drömbild, olja på duk, signerad Filipek.
400959. TADEUZ FILIPEK. Drömbild, olja på duk, signerad Filipek.
54x45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
54x45 cm.
Garpenhus Auktioner
2 367