GUNILLA WIDHOLM. Gul näckros, etsning nr 15/90, signerad.

400932. GUNILLA WIDHOLM. Gul näckros, etsning nr 15/90, signerad.

19x17 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x17 cm.

Antal besök: 1 111