BORDSLAMPA, Art Deco-stil, konstmassa/glas, sent 1900-tal/samtida.

400882. BORDSLAMPA, Art Deco-stil, konstmassa/glas, sent 1900-tal/samtida.

I form av dansande kvinna hållandes glob.
Totalhöjd 50,5 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 50,5 cm.

Antal besök: 618