Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Keramik & Porslin
Orientaliskt
SKÅL, porslin med gul glasyr, Kina, signerad Kuang-Hsu.
400881. SKÅL, porslin med gul glasyr, Kina, signerad Kuang-Hsu.
Diameter 14, höjd 7 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 14, höjd 7 cm.
Brukslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
7 795