SKULPTUR, brons, senare gjutning efter Paul Ponsard, sent 1900-tal/samtida.

400863. SKULPTUR, brons, senare gjutning efter Paul Ponsard, sent 1900-tal/samtida.

Naken kvinna med halsband. Signerad Paul Ponsard A7227. På sockel av svart stenmassa.
Totalhöjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 450