HATTHYLLA, 1900-tal.

HATTHYLLA, 1900-tal.
400734. HATTHYLLA, 1900-tal.

Längd ca 101 cm.
Djup 26,5 cm.

Slitage, fläckar, skruvar för krokar saknas delvis.

Gör en kostnadsfri värdering!
400734. HATTHYLLA, 1900-tal.

Längd ca 101 cm.
Djup 26,5 cm.

Antal besök: 1 036