BROSCH i 18 K guldfiligran med mikromosaik. Italien 1800-tal.

400712. BROSCH i 18 K guldfiligran med mikromosaik. Italien 1800-tal.

Filigranarbetad guldram med infälld mikromosaik. Dekor av Cheops pyramid i Gizeh. Vikt: 4,97 g.

Lagningar, smärre bristningar. Nålen skev.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 281