DIGERIDOO, blåsinstrument, Australien, 1900-tal.

400700. DIGERIDOO, blåsinstrument, Australien, 1900-tal.

Digeridoo, blåsinstrument av trä
Längd 125,5 cm.

Bruksslitage, främre delen vattenskadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 125,5 cm.

Antal besök: 4 107